SİBİRYA SARIÇAM - SERİ ÜRETİM

81 İLE ÜCRETSİZ TESLİMAT

10x96 kampanya Kopyası Kopyası

Tüm sorularınız ve güncel fiyat listemiz için 444 0 852 numarasından mimar müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz

TÜRKİYE'DE BİR İLK

ŞİMDİ NE YAPMAK İSTERSİNİZ?

1. Mekanınızı çekin ve ürün seçin

Mekanınız ahşapla kaplandığında nasıl görünecek merak mı ediyorsunuz? Yalnızca mekanınızın fotoğrafını çekin ve yükleyin. Tıkla ücretsiz dene >

2. Mimara Danışın

Tüm sorularınız için kesintisiz uzman desteği.  Telefon, Whatsaap ve canlı destek. Tıkla Ara >

3. Usta Seçin

Türkiye çapında 1500’ün üzerinde LSK Kartlı ahşap ustası arasından seçim yapın. Tıkla Ara >

4. Hemen Teslim Alın

81 ilden 12:00’a kadar gelen siparişlerinizi aynı gün gönderelim, hızla teslim edilsin. Tıkla Ara >

LSK HOLDİNG FİNANSMAN DESTEKLERİ

KOLAY SATIN ALMA YÖNTEMLERİ

ÜRÜNLERİMİZ

10x96mm Lambiri

Sibirya Sarıçamından üretilen bu ürünü iç mekânda veya dış cephede ahşap duvar kaplamada ve ahşap tavan kaplamada kullanabilirsiniz. Tüm lambirilerimiz %10 – %12 nem oranına kadar fırınlanmıştır ve vakumlu ambalajlı paketlerde satışı yapılmaktadır. Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde çam ağaçları yetişmektedir. Ancak ülkemizde yetişen çam ağaçları sıcak ve karasal bölgede olduğu için yapısal ahşap için tercih edilmemektedir. Bu sebeple Türkiye’nin 4 Bin km kuzeyinde dünyanın en kaliteli çam ağaçlarının yetiştiği Rusya’da ürettiğimiz ürünlerimizi Gebze depomuza getirerek sizlere sunmaktayız.

13x96mm Klasik Görünümlü Lambiri

Sibirya Sarıçamından üretilen bu ürünü iç mekânda ahşap duvar kaplamada ve ahşap tavan kaplamada kullanabilirsiniz. Tüm lambirilerimiz %10 - %12 nem oranına kadar fırınlanmıştır ve vakumlu ambalajlı paketlerde satışı yapılmaktadır.

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde çam ağaçları yetişmektedir. Ancak ülkemizde yetişen çam ağaçları sıcak ve karasal bölgede olduğu için yapısal ahşap için tercih edilmemektedir. Bu sebeple Türkiye'nin 4 Bin Km Kuzeyinde Dünya'nın En Kaliteli Çam Ağaçlarının Yetiştiği Rusya'da ürettiğimiz ürünlerimizi Gebze Depomuza getirerek sizlere sunmaktayız.

20x146mm Kahverengi Emprenyeli Deck

Sibirya Sarıçamından üretilen bu ürünü dış mekânda havuz kenarı gibi ıslak zeminlerde ahşap zemin döşemede kullanabilirsiniz. Tüm ürünlerimiz %10 - %12 nem oranına kadar fırınlanmıştır.

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde çam ağaçları yetişmektedir. Ancak ülkemizde yetişen çam ağaçları sıcak ve karasal bölgede olduğu için yapısal ahşap için tercih edilmemektedir. Bu sebeple Türkiye'nin 4 Bin Km Kuzeyinde Dünya'nın En Kaliteli Çam Ağaçlarının Yetiştiği Rusya'da ürettiğimiz ürünlerimizi Gebze Depomuza getirerek sizlere sunmaktayız.

21x146mm Oval Lambiri

Sibirya Sarıçamından üretilen bu ürünü dış cephede ahşap duvar kaplamada kullanabilirsiniz. Tüm lambirilerimiz %10 - %12 nem oranına kadar fırınlanmıştır ve vakumlu ambalajlı paketlerde satışı yapılmaktadır.

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde çam ağaçları yetişmektedir. Ancak ülkemizde yetişen çam ağaçları sıcak ve karasal bölgede olduğu için yapısal ahşap için tercih edilmemektedir. Bu sebeple Türkiye'nin 4 Bin Km kuzeyinde dünyanın en kaliteli çam ağaçlarının yetiştiği Rusya'da ürettiğimiz ürünlerimizi Gebze depomuza getirerek sizlere sunmaktayız.

SİZDEN GELEN YORUMLAR

Egemen Kınay

“Bizi bu savaş zamanında bile tadariksiz bırakmadıkları için, en büyük tedarikçimiz olan LSK Holding’e ve sabırla bizimle ilgilenen danışman Mimarımız Gülsüm Hanıma teşekkür ederiz.

LSK’yı kalite, fiyat ve performans olarak tanımlayabilirim.”

Ünal Yazıcı

“Ahşapta hammadde sıkıntısı yaşamak istemiyorsanız LSK Yapısal Ahşap ile çalışabilirsiniz.”

Ali Bey

“LSK’dan aldığımız ahşaplardan çok memnunuz. Hiçbir şikayet almadık. Kullanım ve  deformasyon olmaması açısından çok memnunuz.”

SATIŞ SONRASI DESTEK

Tüm sorularınız ve güncel fiyat listemiz için 444 0 852  numarasından mimar müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz