HAKKIMIZDA

 
lsk hakkimizda
 
Türkiye'nin 4 bin km kuzeyinde bulunan Sibirya'da Dünya’nın en kaliteli sarıçam ormanlarının kiralanması ve hasat edilmesi ile başlayan ürünlerimizin serüveni son teknolojiye sahip ahşap fabrikalarımızda devam etmektedir. Günlük 40 konteyner üretim yapan fabrikalarımızda tüm ürünlerimiz ısıl işleme tabi tutularak nem oranı %10 oranında indirilmekte ve hepsi dış etkenlerden korunması adına vakumlu ambalajlar ile paketlenmektedir.

Optik okuyucular yardımı ile sınıflarına ayrılan ürünlerimiz silinmiş, fırınlanmış ve pürüzsüz yüzeyleri ile son kullanıma hazır vaziyette Sibirya’dan Gebze limanına ulaşarak birçok ülkeye ihraç edilmekte ve Türkiye’nin her bir noktasına dağıtımı yapılmaktadır.
Ülkemize katma değeri yüksek çözümler üretmekten dolayı gurur duyuyoruz.

LSK HOLDİNG YÖNETİM KURULU
İSMAİL HAKKI YAĞCIZEYBEK

 
 
lsk makro
 
Yurtdışı yatırımımız olan LSK Proton şirketimiz Türkiye'nin 4 bin km kuzeyinde bulunan Sibirya'da Dünya’nın en kaliteli sarıçam ormanlarının kiralanması ve hasat edilmesi ile başlayan ürünlerimizin ... Devamını oku
 
 
 
act iletişim
 
LSK Makro Ağaç San. Anonim Şirketimiz optik okuyucular yardımı ile sınıflarına ayrılan ürünlerimizi silinmiş, fırınlanmış ve pürüzsüz yüzeyleri ile son kullanıma hazır vaziyette Sibirya Fabrikamızdan ... Devamını oku
 
 
 
lsk yapısal ahşap
 
LSK Yapısal Ahşap Şirketimiz uzman mimarlarımızın desteğiyle online ve telefon ile gerçekleştirilebilen satışlarının yansıra; Gebze’de bulunan depomuzdan ve merkez ofisimizden yüz yüze satış hizmeti ... Devamını oku
 
 
 
 
Rusya'daki firmamız, LSK&PROTON ağaç işleme endüstrisi işletmeleri arasında, Tüm Rusya ödülü "Yılın İhracatçısı" ödülünü kazanmıştır.
 
proton
 
Lsk Holding Rusya’nın Köklü firmalarından ‘ПРОТОН’ firması ile ortak bir çalışmaya sayesinde günde 40.000 m2 mamul ve yarı mamul üretimine geçmiştir. Şu anda ağırlıklı olarak çeşitli formlarda ve ölçülerde yüksek kalite standartlarında lambri, rabıta başta olmak üzere çeşitli ahşap ürünlerini üretip çok uygun fiyatlar ile Türkiye Gebze'de fabrika satış deposu oluşturarak ve bir çok ülkeye yüksek kaliteli ürünlerini sunmaktadır. Her zaman yeniliklerin peşinde olan firmamız müşterilerine istedikleri ürünleri yüksek kalitede üretip uygun fiyatlarla hizmet etmektedir.
 

LSK HOLDİNG'in Sibirya’da Bulunan Dünya’nın En Büyük Ahşap Fabrikasından Türkiye'ye Özel Uygun Fiyat ve Ödeme Kolaylıklarıyla Tüm Yapısal Ahşap Çeşitleri Tek Çatı Altında LSK’da!

 
Lsk Holding Güvence ve Garantisi İle Alışveriş Yapın. Ürünlerimizi Yakından İnceleyip Arayabilirsiniz. Güvenilir Hizmet, Kaliteli Hizmet, Kalifiye Servis, Geniş Ürün Yelpazesi, Hızlı Sipariş, Güler Yüzlü Hizmet, Kaliteli Ürün Hizmetleri Sunmaktayız.

Firmamız uzun yıllardan beri Lambiri ürünlerinde siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Hizmet Politikamız Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, kaliteli hizmet anlayışı ile karşılamak, etkin ekip çalışmasına inanmak, iyi ahlaklı hizmet kuruluşu olmak, çalışmalarımızı yaratıcı ve üretken kılmak ve bunu sağlamaktır.

En Uygun Lambiri Fiyatları için bizi arayabilirsiniz.

Sibirya’da bulunan Dünya'nın En Büyük lambiri fabrikasının, Kocaeli’deki dağıtım ve satış deposundan tüm Türkiye’ye satış yapılmaktadır. Satışı Yapılan malzemeler iç mekan lambiri, dış mekan lambirileri, rabıta, deck, silinmiş keresteler, tomruk ev yapımı, ev için tornalanmış tomruklar, ahsap ev yapımı, CLT laminasyon ahşap plakalar ve ahşap çatı sistemleri için laminasyon kirişlerdir. Tüm ürünleri tek çatı altında en ucuza LSK'da bulabilirsiniz.
 
lambiri depo
 

SİZLER İÇİN ÇALIŞIYORUZ