Şehirler

Isparta Lambiri

Firmamız uzun yıllardan beri Isparta Lambiri  arayışında olan kullanıcılarımız için koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla hizmet vermektedir.

Tüm sorularınız ve siparişleriniz için haftaiçi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 arasında mimar müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

Tüm sorularınız için ve güncel lambiri fiyat listemiz için  444 0 852 numarasından mimar müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

Geniş uzman kadromuz ile hafta içi ve cumartesi günleri 09:00 – 18:00 mesai saatleri arasında iletişim kanallarımızın diğer ucunda sizleri bekliyoruz.

Sibirya Sarıçamından yüksek teknolojiyle üretilen lambirilerimizi iç mekân, dış cephe, ahşap duvar kaplama ve ahşap tavan kaplamada kullanabilirsiniz.

Tüm lambirilerimiz %10 – %12 nem oranına kadar fırınlanmıştır ve vakum ambalajlı paketlerde satışı yapılmaktadır.

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde çam ağaçları yetişmektedir. Ancak ülkemizde yetişen çam ağaçları sıcak ve karasal bölgede olduğu için yapısal ahşap için tercih edilmemektedir. Bu sebeple Türkiye’nin 4 Bin km kuzeyinde dünyanın en kaliteli çam ağaçlarının yetiştiği Rusya’da ürettiğimiz ürünlerimizi Gebze depomuza getirerek sizlere sunmaktayız.

Siparişleriniz aynı gün içirisinde lojistik birimizce gönderime hazırlanmakta,  81 ilde ücretsiz teslim edilmektedir.

Isparta Uygun Lambiri Fiyatları için bizi arayabilirsiniz.

Isparta’nın yanı sıra Türkiye’nin her yerine hizmetimiz vardır.

Ana sayfaya dönmek için buraya tıklayınız. >>

Lambiri çeşitleri ve fiyatları için buraya tıklayınız >>

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir