Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde çam ağaçları yetişmektedir. Ancak ülkemizde yetişen çam ağaçları sıcak ve karasal bölgede olduğu için yapısal ahşap için tercih edilmemektedir. Bu sebeple Türkiye’nin 4 Bin Km Kuzeyinde Dünya’nın En Kaliteli Çam Ağaçlarının Yetiştiği Rusya’da ürettiğimiz ürünlerimizi Gebze Depomuza getirerek sizlere sunmaktayız.

Siparişlerinizi LSK Lojistik Birimimiz Türkiye’nin her bölgesinde adresinize teslim etmektedir.

444 0 852 numaradan uzman mimar müşteri temsilcilerimize veya kurumsal satış temsilcilerimize ulaşarak sipariş oluşturabilirsiniz. Dilerseniz Kocaeli Gebze depomuza gelerek ürünlerimizi yerinde de satın alabilirsiniz.

Çalışma saatlerimiz hafta içi ve Cumartesi günleri saat 9:00 ila 18:00 arasındadır. Dilerseniz buraya tıklayarak TEKLİF TALEP FORMUNU doldurabilirsiniz. Talebinize uzman mimar müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

SATIN ALMA SÜREÇLERİ

  • İlk İletişim

Ofisimize geldiğinizde veya iletişim kanallarımızdan bize ilk ulaştığınızda uzman mimar müşteri temsilcilerimiz ve kurumsal satış temsilcilerimiz sizlere yardımcı olmak için hazırdır.

  • İhtiyaç Analizi

Uzman mimar müşteri temsilcilerimiz ve kurumsal müşteri temsilcilerimiz ihtiyacınıza en uygun ürünümüzü seçmeniz için sizlere gerekli bilgilendirmeleri yaparlar, önerilerini sunarlar.

  • Size Özel Teklif Oluşturulması

Teklifiniz ihtiyacınız olan miktarda size özel oluşturulur ve e-mail veya whatsapp ile size gönderilir.

  • Ödeme Süreci

Teklifinizin onaylanmasının ardından siparişiniz finans birimimize aktarılır. Finans birimimiz sizleri ödeme kolaylıklarımız hakkında bilgilendirir ve size en uygun ödeme yöntemini seçmeniz için yardımcı olur.

  • Sevkiyat

Siparişiniz sevkiyat birimimize aktarıır. Sevkiyat birimimiz, ürünlerinizi özenle hazırlar. Siparişiniz sevkiyat araçlarına yüklenir, sizlere ilgili aracın plakası ve şöför bilgileri SMS ile gönderilir.

  • Satış Sonrası Destek

Ürünlerinizi teslim almanızın ardından müşteri temsilcilerimiz sizleri arayıp memnuniyet görüşmesi yaparak ihtiyacınız halinde sizlere destek olurlar.