Çalışma Saatlerimiz: Hafta İçi: 09.00-21.00 Cumartesi: 09.00-21.00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

USTA KART

 
 

LSK’nın USTALAR ve UYGULAMA FİRMALARINA DESTEK İÇİN AYIRDIĞI 10 MİLYON TL DEĞERİNDEKİ FONDAN FAYDALANMAK İSTER MİSİNİZ?

 
USTA KART NEDİR?

Usta Kart, LSK’nın ustalara/uygulama firmalarına özel olarak hazırlayıp sunduğu ve ustaların/uygulama firmalarının LSK’dan yaptıkları alışverişlerde nakit destek sağlayan bir karttır.

USTA KARTA NASIL BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ?

Usta Karta web sitemiz üzerinden USTA KART BAŞVURUSU butonuna tıklayarak başvurabileceğiniz gibi Kocaeli/Gebze’deki firmamıza gelerek ya da 0262 646 34 41 No’lu telefonumuzu arayarak başvurunuzu oluşturabilirsiniz. Usta Kart Başvuru Formundaki tüm alanlar eksiksiz olarak doldurulduktan sonra talebiniz ilgili birimlerimizce değerlendirilip, ilk etapta 10.000 TL yüklü Usta Kartınız adınıza tanımlanır ve adresinize ücretsiz olarak gönderilir. Kartınızın teslim edilmesinin ardından cep telefonunuza gelen aktivasyon mesajıyla Usta Kartınız kullanıma hazır hale gelir.

10 MİLYON TL DEĞERİNDEKİ FON ile 1000 USTA ve UYGULAMA FİRMASINI DESTEKLEMEYİ HEDEFLEMEKTEYİZ.

USTA KART NASIL ÇALIŞIR?

LSK’dan yapacağınız her alışverişinizde, usta kartınızda bulunan toplamda 10.000TL’lik bonusunuzdan, alımınızın %5’i oranında düşülerek size nakit destek sağlanacaktır. Üstelik destekten faydalanmak için belirli sayı veya tutarda alışveriş yapmanıza da gerek yoktur.
*Bu kart için usta ve uygulama firmalarından herhangi bir ücret talep edilemez.
**LSK kampanya koşullarını ve bitiş tarihlerini, haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
***Kampanyalı ürünlerde Usta Kart destek oranı %1'dir.
 
Bölgenizde Fabrikamızın referanslı usta, uygulama firması olmak ve USTA KART başvurusunda bulunmak için formu doldurunuz.
 
 
 

 

USTA KART BAŞVURU FORMU

 
 
 
 
*
 
*
 
*
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
'' LSK'dan satın aldığınız tüm ürünlerin ödemesini, bankaya gitmeden kurumumuzdan anında onaylanan finansman desteğiyle 36 taksitle ödeyebilirsiniz...''